Licensed to Waterhole Am. Swimming Club
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 4.0 1/07/2013 11:30 AM
                   Level 2 Pentathlon Challenge - 7/07/2013                    
                                  Psych Sheet                                  
 
Event 1  Boys 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Pleciak, Thomas P             10 CSCAK                     3:08.19 
  2  Greenhough, Oscar H           12 UNIAK-AK                  3:10.77 
  3  Chalmers, Olly F              16 Central City              3:11.69 
  4  Swift, Zachary                15 Waterhole-AK              3:12.68 
  5  Davies, Matthew J             16 Laser Mt Eden-AK          3:19.96 
  6  Nicholson, Blake T            13 North Shore               3:21.99 
  7  Williams, Harry M             11 Central City              3:23.63 
  8  Henderson, Jack D             13 Roskill                   3:26.76 
  9  Lee, Samuel S                 10 Roskill                   3:31.76 
 10  Nicholson, Sam T              12 North Shore               3:31.97 
 11  Hockey, Callum A              10 North Shore               3:35.55 
 12  Brick, Wynton P               10 North Shore               3:39.06 
 13  Park, David J                 11 Roskill                   3:44.45 
 14  Grigorov, Mitchell L          10 CSCAK                     3:44.51 
 15  de Moor, Callum J             11 North Shore               3:44.71 
 16  Shibuya, Ikko                 12 Laser Mt Eden-AK          3:45.00 
 17  Pangalila, Lewis Z             9 CSCAK                     3:45.83 
 18  Ata, Levi S                   12 CSCAK                     3:48.00 
 19  Stinson, Callum J             12 CSCAK                     3:52.00 
 20  Brooke, Caleb R               13 North Shore               3:54.77 
 21  Hassell, Travis J             11 Laser Mt Eden-AK          4:00.00 
 22  Allen, Keegan M               14 Central City              4:00.80 
 23  Karena, Shaun M                8 Waterhole-AK              4:02.91 
 24  Collins, Robert A             11 Waterhole-AK              4:05.07 
 25  Brooke, Dylan W               11 North Shore               4:06.81 
 26  Hutchings, Sam J              12 Central City              4:18.53 
 27  MacMillan, Ryan F             13 RBAAK-AK                  5:52.26 
 
Event 2  Girls 200 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Swney, Madi G                 13 Central City              3:11.03 
  2  Bickers, Sera Z               11 CSCAK                     3:16.86 
  3  Swney, Stella C               12 Central City              3:22.94 
  4  Hillman, Isobel J             12 North Shore               3:26.46 
  5  Dawson, Zoe J                 10 Central City              3:26.65 
  6  Hurdley, Ella Z               11 Central City              3:28.35 
  7  Crawford, Brearna A           10 Roskill                   3:29.71 
  8  Johnston, Shanae C            12 CSCAK                     3:32.83 
  9  Gleeson, Reese E              15 Laser Mt Eden-AK          3:33.49 
 10  Milto, Paula Z                10 North Shore               3:35.45 
 11  Wolloner, Chantelle R         15 Laser Mt Eden-AK          3:38.21 
 12  Mincham, Sally R              11 Waterhole-AK              3:38.90 
 13  Ibrahim- Jerrywo, Iman M      11 Waterhole-AK              3:42.14 
 14  Bae, Wooree Z                 11 North Shore               3:43.22 
 15  Woodward, Abby E              11 WAQAK                     3:45.36 
 16  Pontes, Gabriela F            10 North Shore               3:47.95 
 17  Grgicevich, Katjana M         11 Central City              3:49.85 
 18  Quirke, Andie K               11 North Shore               3:50.00 
 19  Waterworth, Annabelle R       11 Howick Pakuranga-CO       3:56.09 
 20  Hill, Anya O                  10 Papakura-CO               3:57.05 
 21  Fowler, Prudence R            10 Central City              3:57.75 
 22  Franich, Macey P              12 CSCAK                     4:05.19 
 23  Gleeson, Brianna L            13 Laser Mt Eden-AK          4:06.84 
 24  Pahi -samuels, Vienna D       10 Laser Mt Eden-AK          4:15.00 
 25  Hill, Kiki J                  13 Laser Mt Eden-AK          4:15.00 
 26  Oporto, Angel N               11 North Shore               4:19.61 
 27  Davies, Charlotte F           12 North Shore               4:24.25 
 
Event 3  Boys 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kropp, Jarod G                12 RBAAK-AK                    34.80 
  2  Nicholson, Blake T            13 North Shore                 36.39 
  3  Kim, Gene                     11 Roskill                     37.17 
  4  Cheong, Andy Z                 9 North Shore                 37.21 
  5  Lloyd, Rhys A                 13 Laser Mt Eden-AK            37.81 
  6  Holloway, Cameron J           11 North Shore                 39.37 
  7  Curtis, Adam P                12 Roskill                     39.42 
  8  Falconer, George H            10 UNIAK-AK                    39.46 
  9  Kennard, Josh J               12 King's-AK                   40.18 
 10  Catlin, James E               12 CSCAK                       40.38 
 11  Aitu, Bede M                  11 Central City                40.71 
 12  Repizo, Izeck Z               16 Roskill                     40.79 
 13  Mulqueen, Andrew P            12 Laser Mt Eden-AK            40.79 
 14  Denvir, Matthew S             11 CSCAK                       43.00 
 15  Kumarich, Niko M              10 UNIAK-AK                    44.50 
 16  Tian, George Z                10 North Shore                 44.97 
 
Event 4  Girls 50 SC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  South, Alice C                11 Laser Mt Eden-AK            36.08 
  2  Wang, Kassandra               12 Laser Mt Eden-AK            36.16 
  3  Kelly, Sinead J               11 Central City                36.47 
  4  Lee-Tetter, Gabrielle G       12 North Shore                 36.55 
  5  Hodges, Renae M               11 CSCAK                       37.16 
  6  Pennycook, Gemma B            13 Laser Mt Eden-AK            37.44 
  7  Richardson, Brooklyn J        12 King's-AK                   38.02 
  8  Gyde, Taylor V                11 Central City                38.88 
  9  Williams, Eva R               11 Central City                38.89 
 10  Cowling, Alex L               12 King's-AK                   39.10 
 11  Swney, India A                10 Central City                39.70 
 12  Jones, Fia M                  13 Roskill                     39.76 
 13  Ashby, Caitlin R              11 Central City                40.08 
 14  Su'a, Lyric L                 10 CSCAK                       40.10 
 15  Kwok, Sara K                  16 Laser Mt Eden-AK            40.19 
 16  Sutherland, Emma M            10 CSCAK                       40.29 
 17  Harfield, Charleigh A         12 CSCAK                       40.54 
 18  Davis, Katya R                13 Central City                40.94 
 19  Dawson, Zoe J                 10 Central City                41.50 
 20  Crust, Charlotte A            12 Central City                41.55 
 21  Julian, Rebecca A             11 Laser Mt Eden-AK            41.70 
 22  Schwalger, Aquillah L         11 Roskill                     42.56 
 23  Swney, Stella C               12 Central City                42.97 
 24  Radley, Megan E               12 Laser Mt Eden-AK            43.19 
 25  Kim, Ha Won Z                 11 North Shore                 43.30 
 26  Tattersfield, Chloe E         10 UNIAK-AK                    43.60 
 27  Murray, Alley X               11 WAQAK                       43.70 
 28  Matthews, Charlotte E         10 King's-AK                   44.41 
 29  McDonald, Tayla S             12 Laser Mt Eden-AK            45.00 
 30  Frost, Caitlin E              12 Laser Mt Eden-AK            45.00 
 31  Blackler, Amber J             11 Laser Mt Eden-AK            45.27 
 32  Hill, Anya O                  10 Papakura-CO                 45.67 
 33  Blackler, Charlotte J         11 Laser Mt Eden-AK            46.00 
 34  Oliver, Sophie M              11 Central City                46.04 
 35  Brokenshire, Aleisha J        10 Howick Pakuranga-CO         47.36 
 36  Matthew, Nicole A             10 North Shore                 48.48 
 37  Bae, Wooree Z                 11 North Shore                 48.78 
 
Event 5  Boys 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Davies, Matthew J             16 Laser Mt Eden-AK          1:02.75 
  2  Shotter, Angus A              12 North Shore               1:07.90 
  3  Southcombe, Flynn G           11 CSCAK                     1:09.04 
  4  Graham, Leon J                14 RBAAK-AK                  1:09.62 
  5  Oberdries, Flynn M            13 Roskill                   1:10.81 
  6  MacMillan, Ryan F             13 RBAAK-AK                  1:12.06 
  7  Curtis, Adam P                12 Roskill                   1:12.59 
  8  Mulqueen, Andrew P            12 Laser Mt Eden-AK          1:13.03 
  9  Pleciak, Thomas P             10 CSCAK                     1:13.53 
 10  Cui, Chen Z                   13 North Shore               1:13.62 
 11  Pollock, Ryan A               14 North Shore               1:14.02 
 12  Helms, Blair L                11 North Shore               1:14.75 
 13  Catlin, James E               12 CSCAK                     1:15.29 
 14  Brooke, Caleb R               13 North Shore               1:15.82 
 15  Looker, Sam M                 11 UNIAK-AK                  1:16.11 
 16  Olney, Finn J                 11 North Shore               1:16.96 
 17  Falconer, George H            10 UNIAK-AK                  1:18.86 
 18  Thompson, Sebastien H         12 Central City              1:19.27 
 19  Brick, Dexter J               12 North Shore               1:19.34 
 20  Hutchings, Sam J              12 Central City              1:19.47 
 21  Henderson, Jack D             13 Roskill                   1:20.00 
 22  Malone, Sean A                11 Central City              1:20.15 
 23  Hassell, Travis J             11 Laser Mt Eden-AK          1:23.22 
 24  Brooke, Dylan W               11 North Shore               1:24.96 
 25  Ashforth, William D           13 Laser Mt Eden-AK          1:27.54 
 26  Kumarich, Niko M              10 UNIAK-AK                  1:28.15 
 27  Rossi-Baker, Waimana T        12 North Shore               1:28.45 
 28  Grimwood, William Z           11 North Shore               1:30.25 
 29  Brick, Wynton P               10 North Shore               1:30.40 
 30  Allen, Keegan M               14 Central City              1:31.42 
 31  Finnegan, Max L               11 King's-AK                 1:33.22 
 
Event 6  Girls 100 SC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  South, Alice C                11 Laser Mt Eden-AK          1:08.96 
  2  Richardson, Brooklyn J        12 King's-AK                 1:11.05 
  3  Cowling, Alex L               12 King's-AK                 1:12.45 
  4  Anderson, Hannah x            11 WAQAK                     1:12.97 
  5  Folomu, Jessica                9 UNIAK-AK                  1:13.15 
  6  Grimwood, Elanor Z            14 North Shore               1:13.89 
  7  Gleeson, Reese E              15 Laser Mt Eden-AK          1:14.13 
  8  Harfield, Charleigh A         12 CSCAK                     1:17.16 
  9  Swney, Stella C               12 Central City              1:17.20 
 10  Gleeson, Brianna L            13 Laser Mt Eden-AK          1:17.60 
 11  Halili, Gabriela Z            11 North Shore               1:18.04 
 12  Smolcic, Rebecca H            13 UNIAK-AK                  1:18.73 
 13  Swney, Madi G                 13 Central City              1:18.97 
 14  Croad, Caitlyn J              12 Roskill                   1:19.21 
 15  Davis, Katya R                13 Central City              1:19.39 
 16  Stubbs, Emma G                12 North Shore               1:19.67 
 17  Dawson, Zoe J                 10 Central City              1:20.11 
 18  Pahi -samuels, Vienna D       10 Laser Mt Eden-AK          1:21.56 
 19  Hurdley, Ella Z               11 Central City              1:21.68 
 20  Hill, Kiki J                  13 Laser Mt Eden-AK          1:21.72 
 21  Movold, Paige B               12 North Shore               1:22.34 
 22  Schwalger, Aquillah L         11 Roskill                   1:22.74 
 23  Hollick, Jade S               12 North Shore               1:23.43 
 24  Cameron, Emily M              11 Central City              1:24.47 
 25  Franich, Macey P              12 CSCAK                     1:25.79 
 26  Milto, Paula Z                10 North Shore               1:27.94 
 27  Swney, India A                10 Central City              1:28.72 
 28  Jones, Mia L                  12 North Shore               1:29.09 
 29  Miehlbradt, Katrina L         12 North Shore               1:29.29 
 30  Davies, Charlotte F           12 North Shore               1:29.49 
 31  Langman, Jemma M              11 CSCAK                     1:29.56 
 32  Pontes, Gabriela F            10 North Shore               1:32.13 
 33  Hill, Anya O                  10 Papakura-CO               1:33.19 
 34  Watters, Breena M             11 Central City              1:34.65 
 35  Leslie, Natasha E             10 North Shore               1:35.56 
 36  Grgicevich, Katjana M         11 Central City              1:38.07 
 37  Broughton, Pippa-Rose J       10 Papakura-CO               1:40.70 
 
Event 7  Boys 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Repizo, Izeck Z               16 Roskill                   1:21.90 
  2  Williams, Harry M             11 Central City              1:25.27 
  3  Kennard, Josh J               12 King's-AK                 1:33.96 
  4  Aitu, Bede M                  11 Central City              1:34.04 
  5  Lee, Samuel S                 10 Roskill                   1:49.15 
  6  Shibuya, Ikko                 12 Laser Mt Eden-AK          1:50.00 
  7  Tian, George Z                10 North Shore               2:00.00 
  8  Denvir, Matthew S             11 CSCAK                     2:09.64 
  9  Kropp, Jarod G                12 RBAAK-AK                  2:25.50 
 
Event 8  Girls 100 SC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Gyde, Taylor V                11 Central City              1:25.76 
  2  Bickers, Sera Z               11 CSCAK                     1:29.01 
  3  Tattersfield, Chloe E         10 UNIAK-AK                  1:30.00 
  4  Wolloner, Chantelle R         15 Laser Mt Eden-AK          1:33.71 
  5  Hillman, Isobel J             12 North Shore               1:35.60 
  6  Sutherland, Emma M            10 CSCAK                     1:36.29 
  7  McDonald, Tayla S             12 Laser Mt Eden-AK          1:36.93 
  8  Swney, India A                10 Central City              1:39.22 
  9  Crawford, Brearna A           10 Roskill                   1:42.41 
 10  Cameron, Emily M              11 Central City              1:43.63 
 11  Waterworth, Annabelle R       11 Howick Pakuranga-CO       1:47.20 
 12  Matthew, Nicole A             10 North Shore               1:48.98 
 13  Johnston, Shanae C            12 CSCAK                     1:56.83 
 14  Matthews, Charlotte E         10 King's-AK                 2:00.00 
 15  Fowler, Prudence R            10 Central City              2:00.00 
 16  Oporto, Angel N               11 North Shore               2:20.58 
 
Event 9  Boys 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kim, Gene                     11 Roskill                   2:43.61 
  2  Swift, Zachary                15 Waterhole-AK              2:47.89 
  3  Lloyd, Rhys A                 13 Laser Mt Eden-AK          2:48.83 
  4  Nicholson, Blake T            13 North Shore               2:49.20 
  5  Culley, Jack J                13 North Shore               2:53.87 
  6  Cheong, Andy Z                 9 North Shore               2:56.14 
  7  Cui, Chen Z                   13 North Shore               2:56.59 
  8  Looker, Sam M                 11 UNIAK-AK                  2:57.07 
  9  Southcombe, Flynn G           11 CSCAK                     2:57.85 
 10  Pangalila, Lewis Z             9 CSCAK                     3:01.08 
 11  Holloway, Cameron J           11 North Shore               3:02.55 
 12  Oberdries, Flynn M            13 Roskill                   3:05.29 
 13  Collins, Robert A             11 Waterhole-AK              3:14.91 
 14  Grigorov, Mitchell L          10 CSCAK                     3:18.48 
 15  Hockey, Callum A              10 North Shore               3:22.54 
 16  Brick, Dexter J               12 North Shore               3:22.97 
 17  Rossi-Baker, Waimana T        12 North Shore               3:23.89 
 18  Karena, Shaun M                8 Waterhole-AK              3:27.02 
 19  Ata, Levi S                   12 CSCAK                     3:28.00 
 20  Stinson, Callum J             12 CSCAK                     3:32.00 
 21  Finnegan, Max L               11 King's-AK                 3:43.03 
 
Event 10  Girls 200 SC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hodges, Renae M               11 CSCAK                     2:50.02 
  2  Park, Rachel Z                11 North Shore               2:52.13 
  3  Kelly, Sinead J               11 Central City              2:53.28 
  4  Gyde, Taylor V                11 Central City              2:55.72 
  5  Ashby, Caitlin R              11 Central City              2:57.36 
  6  Su'a, Lyric L                 10 CSCAK                     2:58.54 
  7  Pennycook, Gemma B            13 Laser Mt Eden-AK          3:01.23 
  8  Folomu, Jessica                9 UNIAK-AK                  3:04.42 
  9  Mincham, Sally R              11 Waterhole-AK              3:08.19 
 10  Williams, Eva R               11 Central City              3:09.43 
 11  Frost, Caitlin E              12 Laser Mt Eden-AK          3:10.00 
 12  Julian, Rebecca A             11 Laser Mt Eden-AK          3:10.66 
 13  Langman, Jemma M              11 CSCAK                     3:13.66 
 14  Croad, Caitlyn J              12 Roskill                   3:15.00 
 15  Indrawidjaja, Felicia A       12 North Shore               3:15.64 
 16  Kwok, Sara K                  16 Laser Mt Eden-AK          3:20.00 
 17  Cameron, Emily M              11 Central City              3:20.22 
 18  Leslie, Natasha E             10 North Shore               3:21.44 
 19  Swney, India A                10 Central City              3:23.68 
 20  Hill, Anya O                  10 Papakura-CO               3:26.46 
 21  Watters, Breena M             11 Central City              3:26.65 
 22  Kim, Ha Won Z                 11 North Shore               3:36.87 
 23  Ibrahim- Jerrywo, Iman M      11 Waterhole-AK              3:37.02 
 24  Blackler, Amber J             11 Laser Mt Eden-AK          3:45.00 
 25  Blackler, Charlotte J         11 Laser Mt Eden-AK          3:45.00 
 
Event 11  Boys 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Davies, Matthew J             16 Laser Mt Eden-AK            38.17 
  2  Greenhough, Oscar H           12 UNIAK-AK                    39.37 
  3  Brooke, Caleb R               13 North Shore                 40.85 
  4  Pleciak, Thomas P             10 CSCAK                       41.31 
  5  Chalmers, Olly F              16 Central City                41.74 
  6  Repizo, Izeck Z               16 Roskill                     43.48 
  7  Henderson, Jack D             13 Roskill                     43.79 
  8  Olney, Finn J                 11 North Shore                 44.33 
  9  Brick, Dexter J               12 North Shore                 45.32 
 10  Curtis, Adam P                12 Roskill                     45.87 
 11  Brooke, Dylan W               11 North Shore                 46.28 
 12  Kennard, Josh J               12 King's-AK                   46.43 
 13  Mulqueen, Andrew P            12 Laser Mt Eden-AK            46.56 
 14  Nicholson, Sam T              12 North Shore                 47.38 
 15  Malone, Sean A                11 Central City                48.45 
 16  Park, David J                 11 Roskill                     49.51 
 17  Catlin, James E               12 CSCAK                       50.96 
 18  Kumarich, Niko M              10 UNIAK-AK                    51.26 
 19  Hassell, Travis J             11 Laser Mt Eden-AK            52.23 
 20  Denvir, Matthew S             11 CSCAK                       53.43 
 21  Grimwood, William Z           11 North Shore                 56.32 
 
Event 12  Girls 50 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wang, Kassandra               12 Laser Mt Eden-AK            40.44 
  2  Stanford, Ella E              15 WAQAK                       41.37 
  3  Bickers, Sera Z               11 CSCAK                       41.66 
  4  Grimwood, Elanor Z            14 North Shore                 42.41 
  5  Harfield, Charleigh A         12 CSCAK                       43.24 
  6  Matthews, Charlotte E         10 King's-AK                   44.00 
  7  Swney, Stella C               12 Central City                44.51 
  8  Hurdley, Ella Z               11 Central City                44.53 
  9  Wolloner, Chantelle R         15 Laser Mt Eden-AK            45.23 
 10  Dawson, Zoe J                 10 Central City                46.15 
 11  Richardson, Brooklyn J        12 King's-AK                   46.55 
 12  Miehlbradt, Katrina L         12 North Shore                 47.73 
 13  Radley, Megan E               12 Laser Mt Eden-AK            47.79 
 14  Grgicevich, Katjana M         11 Central City                47.88 
 15  Hill, Kiki J                  13 Laser Mt Eden-AK            48.23 
 16  Pontes, Gabriela F            10 North Shore                 48.47 
 17  South, Alice C                11 Laser Mt Eden-AK            48.52 
 18  Kim, Ha Won Z                 11 North Shore                 48.62 
 19  Franich, Macey P              12 CSCAK                       48.71 
 20  Woodward, Abby E              11 WAQAK                       50.46 
 21  Broughton, Pippa-Rose J       10 Papakura-CO                 50.48 
 22  Milto, Paula Z                10 North Shore                 50.49 
 23  Gleeson, Brianna L            13 Laser Mt Eden-AK            51.19 
 24  Hill, Anya O                  10 Papakura-CO                 52.02 
 25  Oliver, Sophie M              11 Central City                52.46 
 26  Crust, Charlotte A            12 Central City                52.52 
 27  Brokenshire, Aleisha J        10 Howick Pakuranga-CO         52.61 
 28  Swney, India A                10 Central City                53.31 
 29  Cameron, Emily M              11 Central City                54.22 
 
Event 13  Boys 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Graham, Leon J                14 RBAAK-AK                    29.70 
  2  MacMillan, Ryan F             13 RBAAK-AK                    29.96 
  3  Shotter, Angus A              12 North Shore                 30.08 
  4  Ashforth, William D           13 Laser Mt Eden-AK            30.91 
  5  Southcombe, Flynn G           11 CSCAK                       31.47 
  6  Kropp, Jarod G                12 RBAAK-AK                    31.53 
  7  Brooke, Caleb R               13 North Shore                 31.69 
  8  Oberdries, Flynn M            13 Roskill                     32.13 
  9  Shibuya, Ikko                 12 Laser Mt Eden-AK            32.27 
 10  Lloyd, Rhys A                 13 Laser Mt Eden-AK            32.87 
 11  Helms, Blair L                11 North Shore                 32.97 
 12  Mulqueen, Andrew P            12 Laser Mt Eden-AK            33.51 
 13  Holloway, Cameron J           11 North Shore                 34.00 
 14  Kennard, Josh J               12 King's-AK                   34.35 
 15  Catlin, James E               12 CSCAK                       34.56 
 16  Falconer, George H            10 UNIAK-AK                    34.77 
 17  Williams, Harry M             11 Central City                34.79 
 18  Malone, Sean A                11 Central City                35.06 
 19  Aitu, Bede M                  11 Central City                35.38 
 20  Pangalila, Lewis Z             9 CSCAK                       35.55 
 21  Ata, Levi S                   12 CSCAK                       36.00 
 22  Stinson, Callum J             12 CSCAK                       36.50 
 23  Kumarich, Niko M              10 UNIAK-AK                    37.17 
 24  Rossi-Baker, Waimana T        12 North Shore                 37.39 
 25  Brick, Wynton P               10 North Shore                 38.18 
 26  Finnegan, Max L               11 King's-AK                   38.64 
 27  Thompson, Sebastien H         12 Central City                39.84 
 28  Tian, George Z                10 North Shore                 43.22 
 29  Brooke, Dylan W               11 North Shore                 44.61 
 
Event 14  Girls 50 SC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Cowling, Alex L               12 King's-AK                   31.18 
  2  Smolcic, Rebecca H            13 UNIAK-AK                    31.49 
  3  Lee-Tetter, Gabrielle G       12 North Shore                 31.82 
  4  Anderson, Hannah x            11 WAQAK                       31.84 
  5  Stanford, Ella E              15 WAQAK                       32.11 
  6  Kelly, Sinead J               11 Central City                32.51 
  7  Richardson, Brooklyn J        12 King's-AK                   32.52 
  8  Swney, Madi G                 13 Central City                32.94 
  9  Kwok, Sara K                  16 Laser Mt Eden-AK            33.20 
 10  Folomu, Jessica                9 UNIAK-AK                    33.27 
 11  Pennycook, Gemma B            13 Laser Mt Eden-AK            33.30 
 12  Sutherland, Emma M            10 CSCAK                       33.68 
 13  Gleeson, Reese E              15 Laser Mt Eden-AK            33.80 
 14  Croad, Caitlyn J              12 Roskill                     33.88 
 15  Jones, Fia M                  13 Roskill                     33.97 
 16  Gyde, Taylor V                11 Central City                34.42 
 17  Swney, Stella C               12 Central City                34.42 
 18  Schwalger, Aquillah L         11 Roskill                     34.88 
 19  Su'a, Lyric L                 10 CSCAK                       35.48 
 20  Quirke, Andie K               11 North Shore                 35.53 
 21  Swney, India A                10 Central City                35.63 
 22  Davis, Katya R                13 Central City                35.65 
 23  Ashby, Caitlin R              11 Central City                35.68 
 24  Pahi -samuels, Vienna D       10 Laser Mt Eden-AK            35.86 
 25  Tattersfield, Chloe E         10 UNIAK-AK                    36.00 
 26  McDonald, Tayla S             12 Laser Mt Eden-AK            36.00 
 27  Frost, Caitlin E              12 Laser Mt Eden-AK            36.12 
 28  Julian, Rebecca A             11 Laser Mt Eden-AK            36.76 
 29  Murray, Alley X               11 WAQAK                       36.93 
 30  Stubbs, Emma G                12 North Shore                 37.15 
 31  Waterworth, Annabelle R       11 Howick Pakuranga-CO         37.32 
 32  Hill, Anya O                  10 Papakura-CO                 37.63 
 33  Matthews, Charlotte E         10 King's-AK                   37.91 
 34  Crust, Charlotte A            12 Central City                38.12 
 35  Halili, Gabriela Z            11 North Shore                 38.24 
 36  Bae, Wooree Z                 11 North Shore                 38.81 
 37  Movold, Paige B               12 North Shore                 39.12 
 38  Kim, Ha Won Z                 11 North Shore                 39.78 
 39  Matthew, Nicole A             10 North Shore                 39.93 
 40  Grgicevich, Katjana M         11 Central City                40.33 
 41  Jones, Mia L                  12 North Shore                 40.58 
 42  Broughton, Pippa-Rose J       10 Papakura-CO                 43.28 
 
Event 16  Girls 400 SC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Brokenshire, Aleisha J        10 Howick Pakuranga-CO       7:59.92 
 
Event 17  Boys 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Swift, Zachary                15 Waterhole-AK              5:02.93 
  2  Allen, Keegan M               14 Central City              5:33.34 
  3  Greenhough, Oscar H           12 UNIAK-AK                  5:40.97 
  4  Looker, Sam M                 11 UNIAK-AK                  5:42.61 
  5  Pollock, Ryan A               14 North Shore               5:50.31 
  6  Aitu, Bede M                  11 Central City              5:56.09 
  7  Hutchings, Sam J              12 Central City              6:03.42 
  8  de Moor, Callum J             11 North Shore               6:05.20 
  9  Collins, Robert A             11 Waterhole-AK              6:06.74 
 10  Hockey, Callum A              10 North Shore               6:30.34 
 11  Tian, George Z                10 North Shore               6:30.45 
 12  Malone, Sean A                11 Central City              6:40.60 
 13  Karena, Shaun M                8 Waterhole-AK              7:00.33 
 14  Grigorov, Mitchell L          10 CSCAK                     7:20.00 
 
Event 18  Girls 400 SC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Grimwood, Elanor Z            14 North Shore               5:32.16 
  2  Su'a, Lyric L                 10 CSCAK                     5:38.98 
  3  Hillman, Isobel J             12 North Shore               5:51.37 
  4  Ashby, Caitlin R              11 Central City              6:01.74 
  5  Mincham, Sally R              11 Waterhole-AK              6:10.30 
  6  Ibrahim- Jerrywo, Iman M      11 Waterhole-AK              6:16.75 
  7  Davies, Charlotte F           12 North Shore               6:31.60 
  8  Watters, Breena M             11 Central City              6:36.68 
  9  Jones, Mia L                  12 North Shore               6:40.27 
 10  Blackler, Amber J             11 Laser Mt Eden-AK          7:00.00 
 11  Blackler, Charlotte J         11 Laser Mt Eden-AK          7:00.00 
 
Event 19  Boys 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Davies, Matthew J             16 Laser Mt Eden-AK          2:13.80 
  2  Swift, Zachary                15 Waterhole-AK              2:24.94 
  3  Shotter, Angus A              12 North Shore               2:28.88 
  4  Lloyd, Rhys A                 13 Laser Mt Eden-AK          2:29.88 
  5  Shibuya, Ikko                 12 Laser Mt Eden-AK          2:31.30 
  6  Culley, Jack J                13 North Shore               2:31.50 
  7  Williams, Harry M             11 Central City              2:31.91 
  8  Clauberg, Kai S               12 North Shore               2:33.95 
  9  Shotter, Samuel S             11 North Shore               2:36.35 
 10  Pleciak, Thomas P             10 CSCAK                     2:38.63 
 11  Kim, Gene                     11 Roskill                   2:38.92 
 12  Pangalila, Lewis Z             9 CSCAK                     2:40.98 
 13  Greenhough, Oscar H           12 UNIAK-AK                  2:43.32 
 14  Curtis, Adam P                12 Roskill                   2:44.67 
 15  MacMillan, Ryan F             13 RBAAK-AK                  2:45.57 
 16  Collins, Robert A             11 Waterhole-AK              2:49.60 
 17  Hutchings, Sam J              12 Central City              2:51.71 
 18  Hassell, Travis J             11 Laser Mt Eden-AK          2:55.70 
 19  Grigorov, Mitchell L          10 CSCAK                     2:58.89 
 20  Hockey, Callum A              10 North Shore               2:59.85 
 21  Beregatnov, Sem Z             13 North Shore               3:08.86 
 22  Allen, Keegan M               14 Central City              3:12.84 
 23  Karena, Shaun M                8 Waterhole-AK              3:28.16 
 
Event 20  Girls 200 SC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wang, Kassandra               12 Laser Mt Eden-AK          2:32.21 
  2  Kwok, Sara K                  16 Laser Mt Eden-AK          2:33.37 
  3  Folomu, Jessica                9 UNIAK-AK                  2:34.75 
  4  Anderson, Hannah x            11 WAQAK                     2:36.44 
  5  South, Alice C                11 Laser Mt Eden-AK          2:40.06 
  6  Cowling, Alex L               12 King's-AK                 2:40.58 
  7  Dooley, Alexandra K           13 North Shore               2:43.77 
  8  Jones, Fia M                  13 Roskill                   2:45.00 
  9  Pennycook, Gemma B            13 Laser Mt Eden-AK          2:45.33 
 10  Mincham, Sally R              11 Waterhole-AK              2:46.06 
 11  Hillman, Isobel J             12 North Shore               2:46.28 
 12  Park, Rachel Z                11 North Shore               2:47.01 
 13  Gleeson, Reese E              15 Laser Mt Eden-AK          2:47.61 
 14  Gyde, Taylor V                11 Central City              2:50.25 
 15  Swney, Madi G                 13 Central City              2:51.90 
 16  Hodges, Renae M               11 CSCAK                     2:53.27 
 17  Gleeson, Brianna L            13 Laser Mt Eden-AK          2:53.76 
 18  Tattersfield, Chloe E         10 UNIAK-AK                  2:56.10 
 19  Quirke, Andie K               11 North Shore               2:56.35 
 20  Pahi -samuels, Vienna D       10 Laser Mt Eden-AK          2:56.78 
 21  Ibrahim- Jerrywo, Iman M      11 Waterhole-AK              2:57.38 
 22  Blackler, Charlotte J         11 Laser Mt Eden-AK          3:01.68 
 23  Hurdley, Ella Z               11 Central City              3:03.36 
 24  Julian, Rebecca A             11 Laser Mt Eden-AK          3:03.54 
 25  Kindervater, Dominique J      10 North Shore               3:08.74 
 26  Swney, Stella C               12 Central City              3:09.79 
 27  Blackler, Amber J             11 Laser Mt Eden-AK          3:15.00 
 28  Dixon, Georgia E              12 CSCAK                     3:20.00 
 29  Hill, Kiki J                  13 Laser Mt Eden-AK          3:20.00 
 30  Franich, Macey P              12 CSCAK                     3:20.02 
 31  Simpson, Kezia R              11 North Shore               3:35.00 
 32  Bremner, Lauren A             11 North Shore               3:37.41 
 33  Bester, Cayleen Z             11 North Shore               3:42.02 
 
Event 21  Boys 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Repizo, Izeck Z               16 Roskill                     34.18 
  2  Curtin-Symes, Reuben T        14 Central City                34.83 
  3  Cheong, Andy Z                 9 North Shore                 36.65 
  4  Kennard, Josh J               12 King's-AK                   37.10 
  5  Looker, Sam M                 11 UNIAK-AK                    37.16 
  6  Kropp, Jarod G                12 RBAAK-AK                    37.60 
  7  Malone, Sean A                11 Central City                39.79 
  8  Nicholson, Sam T              12 North Shore                 40.21 
  9  Aitu, Bede M                  11 Central City                40.36 
 10  Finnegan, Max L               11 King's-AK                   44.19 
 11  Falconer, George H            10 UNIAK-AK                    44.70 
 12  Denvir, Matthew S             11 CSCAK                       45.49 
 13  Holloway, Cameron J           11 North Shore                 50.00 
 14  de Moor, Callum J             11 North Shore                 50.50 
 
Event 22  Girls 50 SC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Williams, Eva R               11 Central City                35.29 
  2  Lee-Tetter, Gabrielle G       12 North Shore                 35.89 
  3  Wolloner, Chantelle R         15 Laser Mt Eden-AK            36.35 
  4  Martin, Samantha K            12 Roskill                     37.40 
  5  Grimwood, Elanor Z            14 North Shore                 37.49 
  6  Gyde, Taylor V                11 Central City                37.88 
  7  McDonald, Tayla S             12 Laser Mt Eden-AK            38.42 
  8  Chalermnon, Muchamon Z        13 North Shore                 39.26 
  9  Swney, India A                10 Central City                39.61 
 10  Langman, Jemma M              11 CSCAK                       39.69 
 11  Richardson, Brooklyn J        12 King's-AK                   39.72 
 12  Halili, Gabriela Z            11 North Shore                 40.25 
 13  Johnston, Shanae C            12 CSCAK                       41.32 
 14  Su'a, Lyric L                 10 CSCAK                       42.97 
 15  Cameron, Emily M              11 Central City                44.17 
 16  Turley-Baker, Eloise H        11 North Shore                 44.63 
 17  Frost, Caitlin E              12 Laser Mt Eden-AK            45.00 
 18  Watters, Breena M             11 Central City                45.20 
 19  Waterworth, Annabelle R       11 Howick Pakuranga-CO         45.67 
 20  Radley, Megan E               12 Laser Mt Eden-AK          1:00.00 
 
Event 23  Boys 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Davies, Matthew J             16 Laser Mt Eden-AK          1:25.26 
  2  Greenhough, Oscar H           12 UNIAK-AK                  1:26.76 
  3  Chalmers, Olly F              16 Central City              1:28.55 
  4  Helms, Blair L                11 North Shore               1:29.95 
  5  Cleland, Angus B              14 UNIAK-AK                  1:30.85 
  6  Worsfold, Michael             13 North Shore               1:31.44 
  7  Innes-Jones, Aidan D          12 North Shore               1:32.58 
  8  Clauberg, Kai S               12 North Shore               1:34.90 
  9  Henderson, Jack D             13 Roskill                   1:35.37 
 10  Olney, Finn J                 11 North Shore               1:35.64 
 11  Nicholson, Blake T            13 North Shore               1:38.28 
 12  Culley, Jack J                13 North Shore               1:38.43 
 13  Naseem, Nazif A               12 North Shore               1:38.71 
 14  Makgill, Patrick C            11 North Shore               1:39.36 
 15  MacMillan, Ryan F             13 RBAAK-AK                  1:40.99 
 16  Shotter, Angus A              12 North Shore               1:41.30 
 17  Lee, Samuel S                 10 Roskill                   1:41.76 
 18  Pollock, Ryan A               14 North Shore               1:43.20 
 19  Smeets, Toby M                11 CSCAK                     1:43.79 
 20  Park, David J                 11 Roskill                   1:44.49 
 21  Nicholson, Sam T              12 North Shore               1:44.55 
 22  Robertson, George Z           13 RBAAK-AK                  1:45.14 
 23  Thompson, Sebastien H         12 Central City              1:45.15 
 24  Beregatnov, Sem Z             13 North Shore               1:48.00 
 25  Cui, Chen Z                   13 North Shore               1:48.53 
 26  Hutchings, Sam J              12 Central City              1:49.73 
 27  Shotter, Samuel S             11 North Shore               1:50.24 
 28  Buckley, Mikah W              10 North Shore               1:52.34 
 29  Grimwood, William Z           11 North Shore               2:00.46 
 30  Ashforth, William D           13 Laser Mt Eden-AK               NT 
 
Event 24  Girls 100 SC Meter Breaststroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Wang, Kassandra               12 Laser Mt Eden-AK          1:27.48 
  2  Harfield, Charleigh A         12 CSCAK                     1:31.37 
  3  Kelly, Sinead J               11 Central City              1:34.38 
  4  Stanford, Ella E              15 WAQAK                     1:35.19 
  5  Zhang, Nora Z                 11 North Shore               1:37.60 
  6  Gleeson, Reese E              15 Laser Mt Eden-AK          1:37.67 
  7  Movold, Paige B               12 North Shore               1:38.86 
  8  Lee-Tetter, Gabrielle G       12 North Shore               1:39.66 
  9  Naseem, Sabrina Z             14 North Shore               1:40.22 
 10  Hurdley, Ella Z               11 Central City              1:40.97 
 11  Swney, Stella C               12 Central City              1:41.39 
 12  Hollick, Jade S               12 North Shore               1:42.93 
 13  Stubbs, Emma G                12 North Shore               1:43.53 
 14  Ibrahim- Jerrywo, Iman M      11 Waterhole-AK              1:44.24 
 15  Sugden, Amy R                 13 North Shore               1:44.75 
 16  Crust, Charlotte A            12 Central City              1:44.84 
 17  Miehlbradt, Katrina L         12 North Shore               1:45.23 
 18  Cowling, Alex L               12 King's-AK                 1:45.69 
 19  Park, Rachel Z                11 North Shore               1:46.49 
 20  McKinnon, Lucy R              10 Central City              1:47.04 
 21  Hill, Kiki J                  13 Laser Mt Eden-AK          1:47.34 
 22  Woodward, Abby E              11 WAQAK                     1:48.36 
 23  Kim, Ha Won Z                 11 North Shore               1:48.67 
 24  Broughton, Pippa-Rose J       10 Papakura-CO               1:49.52 
 25  Oliver, Sophie M              11 Central City              1:50.92 
 26  Pennycook, Gemma B            13 Laser Mt Eden-AK          1:52.36 
 27  Dooley, Alexandra K           13 North Shore               1:52.69 
 28  Brokenshire, Aleisha J        10 Howick Pakuranga-CO       1:52.83 
 29  Kindervater, Dominique J      10 North Shore               1:53.74 
 30  Tattersfield, Chloe E         10 UNIAK-AK                  1:55.15 
 31  Brittenden, Niamh M           10 Central City              1:56.34 
 32  Indrawidjaja, Felicia A       12 North Shore               1:59.45 
 33  Turley-Baker, Eloise H        11 North Shore               2:24.72 
 
Event 25  Boys 200 SC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Culley, Jack J                13 North Shore               2:51.50 
  2  Swift, Zachary                15 Waterhole-AK              2:51.57 
  3  Cleland, Angus B              14 UNIAK-AK                  2:54.41 
  4  Lloyd, Rhys A                 13 Laser Mt Eden-AK          2:57.62 
  5  Shibuya, Ikko                 12 Laser Mt Eden-AK          2:57.73 
  6  Worsfold, Michael             13 North Shore               2:58.54 
  7  Pleciak, Thomas P             10 CSCAK                     3:01.86 
  8  Williams, Harry M             11 Central City              3:04.04 
  9  Looker, Sam M                 11 UNIAK-AK                  3:08.81 
 10  Collins, Robert A             11 Waterhole-AK              3:19.47 
 11  Hassell, Travis J             11 Laser Mt Eden-AK          3:23.09 
 12  Curtis, Adam P                12 Roskill                   3:25.21 
 13  Hockey, Callum A              10 North Shore               3:34.32 
 14  Karena, Shaun M                8 Waterhole-AK              3:38.70 
 15  Denvir, Matthew S             11 CSCAK                     3:40.00 
 16  Grigorov, Mitchell L          10 CSCAK                     3:50.00 
 17  Finnegan, Max L               11 King's-AK                 3:53.70 
 18  Hong, Mack Z                   9 North Shore               4:00.00 
 19  Allen, Keegan M               14 Central City              4:59.68 
 
Event 26  Girls 200 SC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kwok, Sara K                  16 Laser Mt Eden-AK          2:53.71 
  2  Hillman, Isobel J             12 North Shore               2:59.52 
  3  Gyde, Taylor V                11 Central City              3:01.60 
  4  Mincham, Sally R              11 Waterhole-AK              3:08.06 
  5  Dawson, Zoe J                 10 Central City              3:09.59 
  6  Folomu, Jessica                9 UNIAK-AK                  3:11.48 
  7  Richardson, Brooklyn J        12 King's-AK                 3:12.55 
  8  Wolloner, Chantelle R         15 Laser Mt Eden-AK          3:14.17 
  9  Frost, Caitlin E              12 Laser Mt Eden-AK          3:15.00 
 10  Su'a, Lyric L                 10 CSCAK                     3:19.90 
 11  Martin, Samantha K            12 Roskill                   3:22.31 
 12  Ibrahim- Jerrywo, Iman M      11 Waterhole-AK              3:23.91 
 13  Gleeson, Brianna L            13 Laser Mt Eden-AK          3:30.00 
 14  Ashby, Caitlin R              11 Central City              3:30.80 
 15  Waterworth, Annabelle R       11 Howick Pakuranga-CO       3:34.41 
 16  Julian, Rebecca A             11 Laser Mt Eden-AK          3:45.00 
 17  Cameron, Emily M              11 Central City              3:50.30 
 18  Pahi -samuels, Vienna D       10 Laser Mt Eden-AK          4:00.00 
 19  Blackler, Amber J             11 Laser Mt Eden-AK          4:00.00 
 20  Blackler, Charlotte J         11 Laser Mt Eden-AK          4:00.00 
 
Event 27  Boys 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Kropp, Jarod G                12 RBAAK-AK                  1:14.06 
  2  Nicholson, Blake T            13 North Shore               1:17.69 
  3  Kim, Gene                     11 Roskill                   1:18.85 
  4  Ashforth, William D           13 Laser Mt Eden-AK          1:19.65 
  5  Cleland, Angus B              14 UNIAK-AK                  1:21.03 
  6  Clauberg, Kai S               12 North Shore               1:21.20 
  7  Helms, Blair L                11 North Shore               1:22.61 
  8  Makgill, Patrick C            11 North Shore               1:22.66 
  9  Cheong, Andy Z                 9 North Shore               1:23.10 
 10  Culley, Jack J                13 North Shore               1:23.73 
 11  Davies, Matthew J             16 Laser Mt Eden-AK          1:24.11 
 12  Holloway, Cameron J           11 North Shore               1:24.77 
 13  Curtin-Symes, Reuben T        14 Central City              1:25.70 
 14  Robertson, George Z           13 RBAAK-AK                  1:26.08 
 15  MacMillan, Ryan F             13 RBAAK-AK                  1:26.33 
 16  Aitu, Bede M                  11 Central City              1:27.97 
 17  Thompson, Sebastien H         12 Central City              1:28.08 
 18  Kennard, Josh J               12 King's-AK                 1:28.16 
 19  Nicholson, Sam T              12 North Shore               1:28.64 
 20  Pangalila, Lewis Z             9 CSCAK                     1:29.93 
 21  Falconer, George H            10 UNIAK-AK                  1:30.02 
 22  Shotter, Samuel S             11 North Shore               1:31.16 
 23  Olney, Finn J                 11 North Shore               1:31.25 
 24  Collins, Robert A             11 Waterhole-AK              1:31.33 
 25  Innes-Jones, Aidan D          12 North Shore               1:33.46 
 26  de Moor, Callum J             11 North Shore               1:35.06 
 27  Grimwood, William Z           11 North Shore               1:35.42 
 28  Karena, Shaun M                8 Waterhole-AK              1:36.27 
 29  Smeets, Toby M                11 CSCAK                     1:38.11 
 30  Malone, Sean A                11 Central City              1:39.44 
 31  Naseem, Nazif A               12 North Shore               1:41.14 
 32  Buckley, Mikah W              10 North Shore               1:41.56 
 
Event 28  Girls 100 SC Meter Backstroke
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Hodges, Renae M               11 CSCAK                     1:18.52 
  2  Cho, Sua                      12 Roskill                   1:19.04 
  3  Kelly, Sinead J               11 Central City              1:19.39 
  4  South, Alice C                11 Laser Mt Eden-AK          1:19.65 
  5  Harfield, Charleigh A         12 CSCAK                     1:23.58 
  6  Gyde, Taylor V                11 Central City              1:23.68 
  7  Grimwood, Elanor Z            14 North Shore               1:25.09 
  8  Chalermnon, Muchamon Z        13 North Shore               1:25.39 
  9  Pennycook, Gemma B            13 Laser Mt Eden-AK          1:25.48 
 10  Kindervater, Dominique J      10 North Shore               1:25.71 
 11  Quirke, Andie K               11 North Shore               1:27.17 
 12  Dooley, Alexandra K           13 North Shore               1:27.87 
 13  Mincham, Sally R              11 Waterhole-AK              1:28.11 
 14  Dixon, Georgia E              12 CSCAK                     1:28.37 
 15  Ashby, Caitlin R              11 Central City              1:28.48 
 16  Halili, Gabriela Z            11 North Shore               1:28.79 
 17  Davis, Katya R                13 Central City              1:28.95 
 18  Watters, Breena M             11 Central City              1:28.99 
 19  Swney, Madi G                 13 Central City              1:29.18 
 20  Simpson, Kezia R              11 North Shore               1:29.56 
 21  Jones, Fia M                  13 Roskill                   1:30.92 
 22  Sugden, Amy R                 13 North Shore               1:31.11 
 23  Murray, Alley X               11 WAQAK                     1:31.56 
 24  McDonald, Tayla S             12 Laser Mt Eden-AK          1:32.00 
 25  Kim, Ha Won Z                 11 North Shore               1:33.14 
 26  Cameron, Emily M              11 Central City              1:33.15 
 27  Bester, Cayleen Z             11 North Shore               1:33.34 
 28  Bremner, Lauren A             11 North Shore               1:33.45 
 29  Swney, India A                10 Central City              1:33.64 
 30  Stubbs, Emma G                12 North Shore               1:33.83 
 31  Oliver, Sophie M              11 Central City              1:34.33 
 32  Hurdley, Ella Z               11 Central City              1:34.62 
 33  Johnston, Shanae C            12 CSCAK                     1:34.75 
 34  Brittenden, Niamh M           10 Central City              1:36.23 
 35  Turley-Baker, Eloise H        11 North Shore               1:36.28 
 36  Tattersfield, Chloe E         10 UNIAK-AK                  1:36.38 
 37  Langman, Jemma M              11 CSCAK                     1:37.27 
 38  Miehlbradt, Katrina L         12 North Shore               1:37.75 
 39  Zhang, Nora Z                 11 North Shore               1:38.56 
 40  Brokenshire, Aleisha J        10 Howick Pakuranga-CO       1:41.13 
 41  Naseem, Sabrina Z             14 North Shore               1:46.95 
 42  Radley, Megan E               12 Laser Mt Eden-AK          1:50.00 
 
Event 30  Girls 200 SC Meter Butterfly
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Williams, Eva R               11 Central City              3:09.78 
  2  Fowler, Prudence R            10 Central City              4:00.00 
 
Event 31  Boys 800 SC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Swift, Zachary                15 Waterhole-AK             10:47.44 
 
Event 32  Girls 800 SC Meter Freestyle
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Folomu, Jessica                9 UNIAK-AK                 12:00.00 
  2  Brokenshire, Aleisha J        10 Howick Pakuranga-CO      14:08.18 
 
Event 33  Boys 100 SC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Ashforth, William D           13 Laser Mt Eden-AK          1:21.08 
  2  Greenhough, Oscar H           12 UNIAK-AK                  1:23.79 
  3  Kropp, Jarod G                12 RBAAK-AK                  1:24.30 
  4  Looker, Sam M                 11 UNIAK-AK                  1:25.51 
  5  Worsfold, Michael             13 North Shore               1:27.03 
  6  Williams, Harry M             11 Central City              1:27.05 
  7  MacMillan, Ryan F             13 RBAAK-AK                  1:29.34 
  8  Curtin-Symes, Reuben T        14 Central City              1:30.12 
  9  Robertson, George Z           13 RBAAK-AK                  1:31.05 
 10  Aitu, Bede M                  11 Central City              1:31.11 
 11  Kennard, Josh J               12 King's-AK                 1:32.19 
 12  Lee, Samuel S                 10 Roskill                   1:32.25 
 13  Innes-Jones, Aidan D          12 North Shore               1:32.45 
 14  Falconer, George H            10 UNIAK-AK                  1:34.71 
 15  Malone, Sean A                11 Central City              1:36.34 
 16  Kim, Gene                     11 Roskill                   1:40.00 
 17  Henderson, Jack D             13 Roskill                   1:40.00 
 18  Finnegan, Max L               11 King's-AK                 1:40.47 
 19  Holloway, Cameron J           11 North Shore               1:41.22 
 20  Hong, Mack Z                   9 North Shore               1:41.73 
 21  Park, David J                 11 Roskill                   1:43.03 
 22  de Moor, Callum J             11 North Shore               1:44.23 
 23  Grimwood, William Z           11 North Shore               1:45.59 
 24  Hutchings, Sam J              12 Central City              1:45.66 
 25  Buckley, Mikah W              10 North Shore               1:47.25 
 26  Smeets, Toby M                11 CSCAK                     1:55.00 
 27  Allen, Keegan M               14 Central City              2:24.84 
 
Event 34  Girls 100 SC Meter IM
===============================================================================
     Name                         Age Team
===============================================================================
  1  Martin, Samantha K            12 Roskill                   1:29.72 
  2  Chalermnon, Muchamon Z        13 North Shore               1:29.89 
  3  Anderson, Hannah x            11 WAQAK                     1:30.00 
  4  Zhang, Nora Z                 11 North Shore               1:30.72 
  5  Watters, Breena M             11 Central City              1:31.51 
  6  Swney, Madi G                 13 Central City              1:33.34 
  7  Folomu, Jessica                9 UNIAK-AK                  1:33.42 
  8  Movold, Paige B               12 North Shore               1:33.45 
  9  Tattersfield, Chloe E         10 UNIAK-AK                  1:33.63 
 10  Kim, Ha Won Z                 11 North Shore               1:33.88 
 11  Su'a, Lyric L                 10 CSCAK                     1:37.58 
 12  Bremner, Lauren A             11 North Shore               1:38.54 
 13  McKinnon, Lucy R              10 Central City              1:38.72 
 14  Sugden, Amy R                 13 North Shore               1:42.88 
 15  Stanford, Ella E              15 WAQAK                     1:45.17 
 16  Cowling, Alex L               12 King's-AK                 1:45.44 
 17  Brittenden, Niamh M           10 Central City              1:50.02 
 18  Quirke, Andie K               11 North Shore               1:55.00 
 19  Broughton, Pippa-Rose J       10 Papakura-CO               2:01.94 
 20  Richardson, Brooklyn J        12 King's-AK                      NT 
 21  Woodward, Abby E              11 WAQAK                          NT